Dropshipping Bayiliği

Dropshipping ( Stoksuz Satış ) nedir ?
Hiç stok tutmadan, az bir sermaye ile hatta sermayesiz e-ticaret işine nasıl girebilirim ?
www.xmlevim.com sitemizin ürün satışında kullandığı yöntemlerden biri olan "drop shipping hizmeti" mevcut e-ticaret satışlarının kargo yükünü azaltmak isteyen ve müşterilerine hızlı dönüş sağlayıp, daha profesyonel bir hizmet vermek isteyen bayilerimizin tercihi.
Kimler Xml Dropshipping Bayisi Olabilir ?
Kurumsal şirketler,
Home office çalışanlar,
Ek gelir isteyenler,
Öğrenciler,
Ev hanımları,
Kısacası internetten satış yapmak isteyen herkes dropshipping bayimiz olarak satışlarını xmlevim.com güvencesi ile gerçekleştirebilir.
Dropshipping En Basit Haliyle Nedir ?
Dropshipping son zamanlarda beynelminel bir ifade kazanmıştır, direk nakliye anlamına gelen dropshipping, dilimizde “stoksuz satış” anlamını ifade etmektedir.
Firma ( siz)  ürün stokları tutmak yerine, size gelen siparişleri tahtakaletoptanticaret.com sitemize yönlendirirsiniz ve yine xmlevim.com’un deposu üzerinden siparişlerinizi yönetip gönderimini sağlarsınız.
Böylelikle hiç stok tutmadan xmlevim.com sitemiz üzerindeki 50000 çeşit ürünü müşterilerinize bizim elimizden lakin sizin adınızla teslimatını yaparsınız.
Müşteriniz burada bizi tanımaz, görmez, irtibata geçemez, tek muhattap sizsinizdir.
Dropshipping sistemine nasıl başlıyoruz ?
XML bağlantımızı kendi sitenize ya da special platformlar olan, hepsiburada.com, trendyol.com, n11.com, pttavm.com, ciceksepeti.com gibi sitelere entegre ediyorsunuz.
Bu hareketle birlikte, sitemizde mevcut olan 5000 çeşit ürünü yukarıda bahsi geçen bütün sitelerde zahmetsiz bir şekilde aktif hale getiriyorsunuz.
Böylelikle, sizin sitenizde ya da yukarıda isimleri anılan special platformlarda zahmetsizce satışa açtığınız 50000 çeşit ürününüz oluyor.
Şimdi herşey müşterilerin ürünlerinizi satin alması ile başlıyor.
Sitemiz xmlevim.com üzerinden oluşturduğunuz bayilik sayesinde, bizler de sattığınız ürünlerin kargolarını özenle hazırlayıp, güvenli bir şekilde sizin isminizle müşterilerinize ulaştırıyoruz.
Evet hepsi bu kadar basit, günde milyonlarca ziyaretçi alan e-ticaret platformlarında 5000 çeşit ürün satan bir mağazanız var artık. Kazanmak an meselesi diyebiliriz.
Bütün sorularınız için  0 552 258 66 32 numaralı telefonun ucunda çağrılarınızı bekliyoruz.
Dropshipping yapmamın avantajları nedir ?
Depoya ihtiyacınız yok.
Depo ihtiyacı olmadığı için depo ve stok yönetimi gibi işlemlerle ilgilenmek zorunda kalmıyorsunuz.
Hem iş yükünüz hem de maliyetleriniz minimalize oluyor.
Depo yönetimi olmadığından dolayı, personel giderleri gibi bir durum da söz konusu olmuyor.
50000 çeşit ürün yelpazesi ile hedef kitlenize ulaşamamanız neredeyse imkansız.
Depo, stok yönetimi, ürün paketlenip kargolanma işlemlerini tahtakaletoptanticaret.com yaptığı için, satışlarınızı internet bağlantısı olan herhangi bir yerden yönetebilirsiniz, evden, işten, tatilden, seyahatten, yoldan…
Yapacağınız tek şey, siparişlerinizi bize iletmeniz, biz gereken herşeyi, en profesyonel bir şekilde sizin adınıza yapacağız.
Stoksuz satış ( dropshipping) yapacağınız için, sermayeye ihtiyacınız yoktur.
Sadece satışa sunduğunuz ürünlerin maliyetini xmlevim.com’a ödersiniz.
Satmadığınız ürünlerden sorumlu tutulmaz ve satılmayan ürünler için herhangi bir bedel ödemezsiniz.
Dropshipping stoksuz satış bayimiz olmanız için yapmanız gerekenleri kısaca sırasıyla anlatalım
1-    www.xmlevim.com sitemize üye olun.
2-    İlk Alışverişinizde Kullanmak Üzere Cari Ödemenizi Yapın.
3- Sitemizin panelinde sizin için özel açtığımız bayilik alanından saat 11:00 e kadar siparişinizi iletin aynı gün içerisinde kargonuzu çıkaralım.

Umarım herşeyi sizler için yalın bir şekilde anlatmışızdır, çözemediğiniz her sorun için bizleri arayıp destek alabilirsiniz.

 

Yükleniyor...